AKCJA ZACZYTANI

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

KIERMASZ KSIĄŻEK

Dnia 10 maja w godzinach 8.45 – 11.45 po raz kolejny odbył się w naszej szkole kiermasz książek.

Każdy z uczniów, nauczycieli i rodziców odwiedzających naszą szkołę mógł zakupić w przystępnej cenie książki, lektury, słowniki, płyty DVD, czasopisma. W sprzedaży i promocji książek pomagały uczennice z klasy VII C.

Uzyskane fundusze przeznaczymy na zakup książek, które wzbogacą księgozbiór biblioteki, a część zostanie przeznaczona na konkursy biblioteczne.

ZBIÓRKA KSIĄŻEK - ZACZYTANI.ORG

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii Zaczytani.org "Wielka Zbiórka Książek" zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji. Dołączcie do nas i pomóżcie nam zainspirować jak największą ilość osób!

Dzięki Wam otworzymy więcej Bibliotek Małego Pacjenta i pomożemy dzieciom w trudnym czasie choroby!

Dziękujemy!