Warsztaty dla uczniów gimnazjum

Więcej


Jadłospis 07. 05. 2018 r. - 11. 05. 2018 r.

WięcejWyniki Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

WięcejWyniki Konkursu Ortograficznego

WięcejLEKCJA W-F Z KSIĄŻKĄ

WięcejW ramach realizacji Programu Trzymaj Formę klasa 2 a gimn przygotowywała na godzinie wychowawczej pyszne sałatki.

WięcejZajęcia unijne z biologii i przyrody w dn. 14. 04. 2018 r. odbyły się w rezerwacie Kępa Redłowska.

WięcejZajęcia z biologii w ramach projektu unijnego w dn. 12. 04. 2018 r. odbyły się w Papugarni w Redzie.

WięcejOpłaty za obiady za miesiąc maj 2018 r.

Więcej
Jadłospis 23. 04. 2018 r. - 27. 04. 2018 r.

Więcej
KONKURS TALENTÓW ŚWIETLCOWYCH

Więcej


Jadłospis 16. 04. 2018 r. - 20. 04. 2018 r.

Więcej


Wyniki Konkursu Ortograficznego

Więcej
Dnia 9 kwietnia klasa 3e wybrała się na wycieczkę do Gdańska na Lotnisko im. Lecha Wałęsy.Mieliśmy okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania lotniska, obejrzeć lądowanie i start samolotu, poznać specyfikę pracy służb lotniskowych, przeszliśmy przez kontrolę lotniskową i widzieliśmy sortownie bagażowe. Z zaciekawieniem zwiedziliśmy salę odlotów i przylotów oraz przeszliśmy rękawem lotniskowym. Prezentacja Straży Pożarnej zrobiła na nas duże wrażenie. Uśmiechy dzieci - bezcenne.
Dnia 9 kwietnia 2018 r. uczniowie klas III naszej szkoły brali udział w XIII Mistrzostwach Gdyni w "Dwa ognie usportowione".
Drużyna w składzie: Tymek Żuchowski, Oskar Okrój, Jurek Żmijewski, Kacper Elkordy, Michał Brzozowski, Gabryś Belka, Kuba Krzyżkowiak, Paweł Damps, Kuba Łagoda, Szymon Orzeł, Staś Sawicki, Wiktor Hannusch, Konrad Błank, Kacper Tesner nie przegrała żadnego meczu i wywalczyła złoty medal!
Wyróżnieni zostali: Oskar Okrój i Tymek Żuchowski.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej rywalizacji!
Dnia 08.04.2018r w Starogardzie Gdańskim odbył się Finałowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej dzieci - rocznik 2006 i młodsi. Nasze wspaniałe i piękne dziewczyny zdobyły IV miejsce!!!! Brawo!!! Jesteśmy z Was dumni!!!!Klasa VI C na Święcie 13. Dywizjonu Trałowców

Więcej
6 kwietnia klasa 3c uczestniczyła w festynie Marynarki Wojennej z okazji Święta 13 Dywizji Trałowców.
13 Dywizjon Trałowców jest oddziałem taktycznym 8 Flotylli Obrony Wybrzeża przeznaczonym do wykonywania zadań obrony przeciwminowej - trałowania, poszukiwania, wykrywania i niszczenia min, niszczenia zagród minowych oraz obrony przeciwminowej zespołów okrętów na przejściu morzem. Okręty dywizjonu stacjonują w Porcie Wojennym Gdynia.
Z okazji święta mieliśmy okazję wejść na statek wojenny, zobaczyć pokaz gaszenia pożaru na statku, udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć sprzęt nurków i inne akcesoria wojskowe np. robota - sapera. Dzieci rozmawiały też z nurkami, przeszły chrzest morski oraz skosztowały przysmaków bosmana.Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na film pod hasłem "Wiem co jem" organizowanym przez Powiatowa Stację Sanitarno - Epidemiologiczna w Gdyni w ramach projektu "Trzymaj formę".

Więcej

Jadłospis 09. 04. 2018 r. - 13. 04. 2018 r.

WięcejIII MIĘDZYŚWIETLICOWE ZAWODY BIEGOWE

Więcej


Wyniki II etapu konkursu "Pokonaj Smoga"

Więcej


Jadłospis 04. 04. 2018 r. - 06. 04. 2018 r.

Więcej

 « Nowsze wpisy     Starsze wpisy »

 

Do początku strony