dataINFORMACJA O KONKURSIE PRZYRODNICZYM

dataKROK W NOWY ROK W 4 D

Klasa 4d w pierwszym dniu nauki 2019 r. otrzymała od swojej wychowawczyni Pani Iwony niesamowitą niespodziankę z okazji Nowego Roku. Karty upominkowe z języka angielskiego!!!!! Każdy Uczeń mógł wylosować kopertę, w której znalazł prezent i to jaki!!!!! Nie mamy niestety zdjęcia szczęśliwych min dzieci - ale łatwo je sobie wyobrazić. Brawo - jaki wspaniały pomysł!!! Dziękują dzieci i rodzice.

Karty te upoważniają uczniów do bycia zwolnionym w następnym semestrze z jednej kartkówki lub 1-2 prac domowych, albo też 1 kartkówki i 1 pracy domowej. Od uczniów zależeć będzie wybranie terminu wykorzystania tych kart w następnym semestrze. Wśród kopert była jedna z niespodzianką upoważniającą do otrzymania jeszcze jednej karty podarunkowej.

dataPRZEDŚWIĄTECZNY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

W przedświątecznym tygodniu klasy były zaangażowane w „Przedświąteczny tydzień życzliwości”. Uczniowie wybierali najsympatyczniejszą koleżankę/kolegę, tworzyli przepis na udane koleżeństwo, dzieląc się swoimi refleksjami w klasie na godzinach wychowawczych.

Dodatkowo zorganizowaliśmy pocztę świąteczną, dzięki której dzieci mogły napisać miłe słowa do rówieśników i pracowników szkoły, nie tylko z okazji świąt.

Aleja Życzliwości to nasze dowcipne, optymistyczne sentencje i wiersze, które miały spowodować nasz uśmiech między lekcjami.

Mamy nadzieję, że ten tydzień pozytywnie nastawił naszych uczniów do świątecznej atmosfery.

Iwona Orlicka i Hanna Jarska

Do początku strony