ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 31 W GDYNI
Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00
Z życia świetlicy
ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019 odbędą się w dniach
01. 06. 2018 r. - 22. 06. 2018 r. od poniedziałku do piątku w godzinach pracy
świetlicy (6.30 - 17.00), budynek D II piętro.

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN ŚWIETLICY
SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

 


 

 

 

WYNIKI MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "EKO AGD"

I MIEJSCE: MAJA FIRGON SP 31
II MIEJSCE: MARTA RYBIŃSKA SP 31
III MIEJSCE: AMELIA KELER SP 39

WYRÓŻNIENIA:
JULIA WASILEWSKA SP 39
DOMINIKA JANIKOWSKA SP 31
KAMIL PIOSIK SP 31

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

 

Galeria zdjęć

 

 


 

 

ŚWIETLICOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dzisiaj w świetlicy szkolnej odbył się konkurs na "Mistrza Pięknego Czytania".

W klasach II i III poziom czytanych przez dzieci książek był tak wyrównany, że o zwycięstwie zadecydowała dogrywka.

MISTRZOWIE PIEKNEGO CZYTANIA:

Klas I
MAJA RADZIKOWSKA

Klas II
MAKSYMILIAN BARTUSZ

Klas III
LAURA DOLECIŃSKA

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Galeria zdjęć

 

 


 

 

XIX BIEG CHARTÓW

Gratulujemy Biegaczkom i Biegaczom z SP 31 ukończenia biegu przełajowego, który odbył się na terenie dzielnicy Witomino.

Na mecie zameldowali się:
Piotr Mika z klasy I (3 miejsce)
Maciek Fetta z klasy I (3 miejsce)
Jagoda Janeczko z klasy IV (4 miejsce)
Franek Janeczko z klasy III (11 miejsce)
Stanisław Janeczko z klasy IV (9 miejsce)
Krzysztof Mika z klasy IV (7 miejsce)
Mateusz Reinhardt z klasy VI (6 miejsce)
Wiktoria Bartosiak z klasy III (7 miejsce)
Wojtek Bartosiak z klasy VI (10 miejsce)

Bawiliśmy się bardzo dobrze, spędziliśmy miło czas i zachęcamy wszystkich do brania udziału w kolejnych zawodach.

Organizatorem biegu była Fundacja Good Time i Rada Dzielnicy Gdynia Witomino Radiostacja.

               

    

    

    

    

 

 


 

 

III MIĘDZYŚWIETLICOWE ZAWODY BIEGOWE

Dzisiaj podczas zawodów biegowych dopisała nam zarówno pogoda jak i humory

Dzieci dzielnie przebiegły 300 metrową trasę walcząc najpierw w sztafecie i drugi raz w biegu indywidualnym.

Drużynowo I miejsce zdobyła SP nr 42 w składzie:
Elżbieta Linke
Liliana Lasota
Brian Garstka
Bartek Siedlecki
Wiktor Śmigielski
Opiekun: p. Dorota Smolińska

II miejsce SP nr 31 w składzie:
Dominika Fetta
Maciej Fetta
Dariusz Dobrzyński
Szymon Orzeł
Paweł Sierakowski
Opiekun: p. Iwona Sikora

III miejsce: SP nr 16 w składzie:
Emilia Kołodziej
Krysia Krompiewska
Wojtek Bocian
Kacper Mędrzycki
Kamil Hutel
Opiekun: p. Karolina Kryzel

Najszybszym zawodnikiem z klas I został: Maciek Fetta SP 31

I miejsce z klas II zdobył: Dariusz Dobrzyński SP 31

I miejsce z klas III zdobył: Bartek Siedlecki SP 42

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia biegu, dziękujemy za przybycie i świetną zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

 

Galeria zdjęć

 

 


 

 

WYNIKI MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU

Miło nam poinformować, że w międzyświetlicowym konkursie pt. "Moja opowieść", zorganizowanym przez SP nr 48 w Gdyni, uczennice z SP 31 zajęły następujące miejsca:

Małgorzata Tokarska - 2 miejsce

Laura Dolecińska - 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszej galerii zdjęć.