Odwiedziny pani Asia ze Schroniska
dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni

Dzisiaj 15.11 naszą szkołę odwiedziła pani Asia ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni. Opowiedziała dzieciom z klas pierwszych jak wygląda i funkcjonuje schronisko, co zrobić gdy spotkamy bezpańskiego psa, jak opiekować się własnymi pupilami oraz w jaki sposób można wesprzeć bezdomne zwierzaki. To właśnie do tego schroniska dotarły dary dla psów i kotów, które zebraliśmy w ubiegłym miesiącu w naszej szkole.

Jesienna zagadka - przedstawienie grupy 0 "b"

We wtorek 13.11 po południu dzieci z grupy 0"b" zaprosiły swoich rodziców na pierwsze przedstawienie pt. "Jesienna zagadka". Dzieci w pięknych strojach wesoło i odważnie śpiewały oraz prezentowały swoje aktorskie talenty.

Rodzice przygotowali zaś słodki poczęstunek oraz wyposażyli klasowy kącik przyrodniczy w piękne jesienne ozdoby.

Dziękujemy dzieciom za przedstawienie, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie wspólnego popołudnia.

Ten sam występ mogli także oglądać pozostali uczniowie klas 0-III w czasie lekcji w środę 14.11. (więcej zdjęć na profilu FB szkoły).

Do początku strony

Starsze wpisy »