Dzisiaj jest          

 

Wigilie w klasach 1 - 3


Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was.

Chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia.

Niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia

w nadchodzącym Nowym Roku!!!

               

               

   

   

 

 


 

Wizyta Mikołaja w 1A


   

   

   

 

 


 

W fabryce Elfów


20 grudnia dzieci z klasy 1B i 1C odwiedziły Świętego Mikołaja w Wielkiej Fabryce Elfów. Na początku magicznej wyprawy dzieci spotkały Elfa Ważniaka, który wcielił się w rolę kompozytora. Następnie podczas interaktywnych i edukacyjnych zabaw szukały poszczególnych nutek do ułożenia melodii świąt, którą wspólnie wygrały jadąc na rowerach. Po dzisiejszym dniu wszyscy poczuli magię świąt. Pełna galeria zdjęć na profilu FB szkoły.

               

   

   

   

   

 

 


 

Wigilia w klasie 3c


Wigilia klasowa. Dzieci z klasy 3c spędziły bardzo miło ostatni dzień szkoły. Było dzielenie się opłatkiem, poczęstunek, uściski pod jemiołą i wspólne śpiewanie kolęd wraz z klasą 4d.

               

   

   

 

 


 

3c w Muklikinie Rumia


3c poleca świąteczną opowieść "Grinch".

               

   

 

 


 

Warsztaty świąteczne w klasie 1 A


Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

   

 

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku".


W konkursie wzięły udział dzieci 6-letnie z grup zerowych i z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-III z gdyńskich szkół podstawowych. Komisja Konkursowa dokładnie obejrzała prace i zdecydowała o przyznaniu Tytułu Laureata kilku osobom. Otrzymali je:
Zuzanna z grupy 0 (SP 39): "ZIMA";
Magda (Przedszkole nr 47): "LEŚNE KOLORY JESIENI";
Magdalena z grupy 0 (SP 10): "ZIMOWY KRAJOBRAZ";
Aleksandra (Przedszkole nr 8): "CZTERY PORY ROKU";
Basia (Przedszkole nr 8): "CZTERY PORY ROKU";
Oliwia z grupy 0 (SP 31): "CZTERY PORY ROKU-DRZEWO";
Maja z klasy I (SP 39): "ZIMA";
Bartosz z klasy II (SP 10): "WIOSENNE PRZEBUDZENIE";
Laura z klasy II (SP 31): "CZTERY PORY ROKU".

Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszego rozwijania talentu! Nagrody dla Laureatów oraz podziękowania dla pozostałych uczestników zostaną dostarczone do placówek do końca roku. Wszystkie zdjęcia na profilu FB szkoły.

   

 

 


 

Koncert charytatywny "Leć kolędo, leć..."


W dniu dzisiejszym - 18 grudnia 2018 r. o godzinie 17.30 w naszej szkole odbył się długo przygotowywany i długo oczekiwany wieczór świąteczny "Leć kolędo, leć...". Koncert przygotowany został wspólnie przez dzieci klas 0 - 8, Dyrekcję, wychowawców, katechetów, Księdza, nauczycieli świetlicy, nauczyciela muzyki i plastyki. Bardzo dziękujemy Rodzinom za tak liczne przybycie i bezcenną pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy również za wszystkie grosiki i złotówki wrzucone do puszek Mikołajków i Aniołków. Udało się zebrać 1663,53zł. Pieniążki zostaną przekazane na hospicjum dziecięce w Gdyni. (więcej zdjęć na profilu FB szkoły)

Galeria zdjęć

 

 


 

Pierniki, łańcuchy, słodka choinka czyli grupa 0"b"
przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia!


Grudzień to miły miesiąc, ale też pracowity. Dzieci z grupy 0"b" wraz z rodzicami i wychowawczynią p.Iwoną intensywnie przygotowują się do nadchodzących świąt: choinka ubrana w cukierki i pierniczki, łańcuchy zrobione, bombki przygotowane. Natomiast dzięki rodzicom Lenki S., Poli N. oraz Alicji Ł., którzy upiekli dzieciom pierniczki mogliśmy pobawić się w cukierników i pięknie ozdobić ciasteczka. Rodzicom dziękujemy także za klasową choinkę i świąteczne wyposażenie naszego kącika przyrodniczego. Teraz jeszcze ostatnie przygotowania do wtorkowego koncertu i czekamy na święta...

               

   

   

   

   

   

 

 


 

Bursztynowe warsztaty świąteczne w grupach zerowych


Grupy zerowe z naszej szkoły uczestniczyły w nietypowych warsztatach świątecznych, bowiem były to zajęcia o bursztynie. Pan prowadzący opowiedział w jaki sposób powstawał bursztyn, jak odróżnić bursztyn od kamienia. Dzieci poczuły nawet jaki zapach ma jantar (czyli bursztyn), a następnie wykonały obrazki z bursztynową posypką oraz zrobiły bombki. Na końcowe efekty pracy trzeba było trochę poczekać, ale po całkowitym wyschnięciu bursztynowe bombki prezentują się pięknie.

   

 

 


 

Jasełka w klasie I b


Jasełka w klasie I b raz jeszcze - tym razem występ dla naszych koleżanek i kolegów z grup 0. Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

   

   

   

 

 


 

Warsztaty w III c


Warsztaty robienia szopek bożonarodzeniowych w klasie 3c poprowadzone przez Panią Patrycję - mamę Zuzi.

               

               

               

               

   

 

 


 

Koncert edukacyjny


13 grudnia odbył się koncert edukacyjny z cyklu audycji Art2You - "Oboje idą na przedstawienie" - czyli jakie tajemnice kryje klarnet, fagot, obój i flet.

               

   

   

 

 


 

Spektakl "Królowa śniegu"


Dnia 5 i 7 grudnia wszystkie klasy 1, 2 i 3 były w Teatrze Miejskim w Gdyni na spektaklu "Królowa Śniegu". Zachwycająca gra aktorów, piękne stroje i muzyka, moc wrażeń i kulturalnych przeżyć. Kto nie był i nie widział koniecznie musi się udać i zobaczyć.

   

 

 


 

Warsztaty II b


Dnia 5 XII w klasie II b odbyły się warsztaty świąteczne. Wspólnie robiliśmy kartki świąteczne.

   

 

 


 

Zaproszenie


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 31 w Gdyni, zarówno klas młodszych jak i starszych serdecznie zapraszają na Koncert Charytatywny "Leć kolędo leć" dnia 18 grudnia o godzinie 17.30.

Uzyskany dochód ze wstępów zostanie przekazany Bursztynowej Przystani - jest to Dom Hospicyjny dla Dzieci prowadzony przez Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca. Poczujmy świąteczną atmosferę i otwórzmy swoje serca. Nie ma nic piękniejszego niż taki prezent dzieci - dzieciom.

 

 


 

Mikołajki w klasach młodszych


Więcej zdjęć na profilu FB szkoły

   

   

   

 

 


 

Balonowe zajęcia w 3c


   

   

   

 

 


Do początku strony


« Nowsze wpisy      Starsze wpisy »